تماس با ما
Candy

شماره تلفن : 0086-18120723605

WhatsApp : +8618120723605

یک ظرف غذاخوری ملامینه جذاب در بنگلادش چگونه باید باشد؟

December 2, 2022

دبلیوکلاه جذابظرف غذاخوری ملامینه در بنگلادشباید شبیه ?

هر بار که با این ظروف غذاخوری میز غذا می چینید، تحت تأثیر قرار بگیرید.یک میز شام شیک با ظروف غذاخوری ملامینه بچینید که جذاب، کاربردی و حتی هماهنگی کامل دارند. بشقاب های ملامینه مطابق رنگ در تصاویر هستند و بسیار محکم هستند.این مجموعه که از ترکیب قالب‌گیری ملامینه با کیفیت بالا برای استحکام و دوام ساخته شده است، با رینگ‌های برجسته که با جزئیات لبه‌های سفارشی برجسته شده‌اند، جسور و مد روز است.رنگ سفید مرکزی مکمل هر ظروف پایه یا تخت است و برای ناهار خوری های روزمره یا برای افزودن حسی از پیچیدگی به مجالس غیررسمی مناسب است.

علاوه بر این به هر میز داخلی یا خارجی خوش آمدید.نشکن بودن و خواص بی خطر بودن غذا آن را به یک قطعه سرگرم کننده عالی تبدیل کرده است.تمیز کردن آسان و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.

آنها برای بیرون بسیار مناسب هستند، اما آن احساس نازکی از ملامین را ندارند.اندازه آن به اندازه‌ای بزرگ است که می‌تواند یک بشقاب/کاسه کامل غذا را بدون آن‌قدر بزرگ که ممکن است وسوسه شوید بیش از حد غذا بخورید.اگر آنها را به عنوان هدیه تولد دریافت کنم، بسیار خوشحال می شوم.

مشخصات

  • جنس: 100% ملامین
  • مراقبت و تمیز کردن: قفسه بالایی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.در مایکروویو استفاده نکنید.
  • ظاهر و ظاهری شبیه سرامیک دارد، اما سبک تر و بادوام تر از سرامیک است.

آخرین اخبار شرکت یک ظرف غذاخوری ملامینه جذاب در بنگلادش چگونه باید باشد؟  0آخرین اخبار شرکت یک ظرف غذاخوری ملامینه جذاب در بنگلادش چگونه باید باشد؟  1