تماس با ما
Candy

شماره تلفن : 0086-18120723605

WhatsApp : +8618120723605

خط تولید

OEM / ODM

به شما در تهیه نمونه ها (نمونه های واقعی یا نمونه های مرجع سایر مواد) ، نقشه های قالب (فایل های STP / 3D / 2D / PDF و غیره) ، پرونده های الگوی (PDF / AI و غیره) برای پردازش و سفارشی کردن کارد و چنگال ملامین خوش آمدید.
حالت همکاری و تعهد
حالت همکاری
1. پردازش نمونه: مشتری نمونه ها را تهیه می کند و کارخانه مطابق با نیاز نمونه مشتری نقشه ها را ترسیم می کند (رسم می کند) ، قالب ها را توسعه می دهد ، باعث می شود صفحات و رنگ آمیزی رنگ ، چاپ ، ساخت نمونه ، تولید ، بسته بندی و تحویل محصولات نهایی باشد.
2. پردازش نقشه کشی: مشتری نقشه های طراحی را ارائه می دهد و کارخانه قبل از تهیه نمونه ها قالب قالب را تأیید می کند.
3. نصب شده: با استفاده از قالب موجود کارخانه و سطح محصول الگوی مورد نیاز مشتری را چاپ می کند. فرایند تولید می تواند چاپ رنگ آمیزی با درجه حرارت بالا یا چاپ صفحه ابریشم / چاپ پد / چاپ / انتقال حرارت / نقاشی و غیره باشد. قسمت پایین را می توان با آرم مشتری حکاکی کرد. همچنین می توان رنگ مواد اولیه را توسط مشتری مشخص کرد.
4- ODM: مشتری الزامات را فراهم می کند ، نقشه ها را طراحی می کند و باز شدن قالب یا الگوی کاغذ را تأیید می کند.


توضیحات هزینه:
1. هزینه پردازش خاص یا قیمت واحد محصول با توجه به شکل واقعی محصول / اندازه / وزن / نیاز تولید / بسته بندی مورد نیاز است.
2. هزینه قالب:

  • ظروف معمولی ملامین ، کاسه ها ، لیوان ها ، سینی ها و سایر ظروف ملامین ، هزینه تخمینی قالب: RMB 6500-7500.
  • برای ظروف مخصوص ملامین ، کاسه ها ، فنجان ها ، سینی ها ، چنگالها ، قاشقها ، زیراندازها و سایر ظروف ملامین ، هزینه قالب حدود RMB 6500-7500 تخمین زده می شود.
  • برای محصولات با فرم خاص ، لوازم جانبی کاربردی و محصولات ویژه ، هزینه قالب با توجه به محصولات یا نقشه های واقعی بیان می شود.

3. هزینه صفحه کاغذ: 600 RMB برای یک رنگ و RMB 1800 برای چاپ چهار رنگ معمولی CMYK. اگر چاپ رنگی نقطه انجام شد ، سعی کنید از 8 رنگ لکه تجاوز نکنید.
4. هزینه صفحه چاپ صفحه ابریشم : RMB400 یک رنگ.


زمان:
ساخت الگو و نمونه برداری: 6-8 روز؛ ساخت قالب: 12-14 روز.


تعهد کارخانه:
1. با مشتری قرارداد ببندید و الزامات مشتری را کاملاً رعایت کنید.
2- قبل از افتتاح ، چاپ و تولید باید توسط مشتری تأیید شود.
3. این کارخانه به شدت از خصوصیات مواد ملامین ، ساختار محصول ، کنترل دمای قالب ریزی ، زمان قالب ریزی ، فرآیند تولید پیروی می کند و هرگز گوشه ها را قطع نمی کند.
4- بازرسی کامل از محصولات نهایی. در صورت عدم صلاحیت محصولات ، مقدار قطعات ضبط شده باید به طور دقیق کنترل شود تا اطمینان حاصل شود که محصولات پاسخگوی الزامات مشتریان و انواع استانداردهای آزمایش هستند.
5- در صورت بروز هرگونه مشکل کیفیت در تحویل محصول ، تأیید آن بر عهده کارخانه است. این کارخانه وظیفه بازگرداندن کالاها را دارد و خسارات مربوطه را به مشتری جبران می کند.