تماس با ما
Candy

شماره تلفن : 0086-18120723605

WhatsApp : +8618120723605

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.

تامین کننده و صادر کننده پودر قالب گیری ملامین، ترکیب قالب گیری ملامین، ترکیب قالب گیری اوره، پودر لعاب، ظروف ملامینه، ظروف غذاخوری ملامینه، بشقاب ملامینه، ظروف آشپزخانه ملامینه.

  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های دانگ شین تعداد کارمندان 800~1000
فروش سالانه 10,000,000-10,000,000 سال تاسیس 2006
صادرات کامپیوتر 80% - 90%
معرفی

Dongxin Chemical یک شرکت گروه یکپارچه است که دامنه اصلی تجارت آن ترکیبات قالب گیری آمینو و ظروف غذاخوری ملامینه را پوشش می دهد.

دفتر مرکزی این شرکت در گانژو، جیانگشی، با کارخانه های شعبه در جیکسی گوانگدونگ، گویلین گوانگشی و شائوو فوجیان، مساحت این شرکت 700000 متر مربع است و بیش از 1000 کارمند دارد.

 

محصولات اصلی ما عبارتند از: پلاستیک های آمینو قالب گیری، پودر قالب گیری اوره فرمالدئید، پودر قالب گیری ملامینه و پودر لعاب، که به طور گسترده در زمینه های بسیاری مانند ظروف پلاستیکی، ظروف ملامینه، صفحات کلید برق، ست های ردیف فال ماهجونگ، روکش های توالت و شستشوی دستی استفاده می شود. حوضه ها و غیره


شرکت ما تاکنون به ظرفیت تولید سالانه 130000 تن پودر پلاستیک آمینو و 10000 تن پودر لعاب رسیده است.ما بزرگترین تامین کننده مواد اولیه ظروف ملامینه در بازار داخلی با فروش سالانه بیش از 180 میلیون دلار هستیم.

 

شرکت شیمیایی Dongxin Melamine (Xiamen) در شهر ساحلی خوش منظره Xiamen واقع شده است که شامل یک تیم فروش حرفه ای و تیم پشتیبانی فنی با بیش از 35 نفر است.ما خدمات آنلاین 24 ساعته ارائه می دهیم تا مشتریان هیچ نگرانی و نگرانی نداشته باشند.

تاریخ

کارخانه ما تولید کننده متخصص در تولید مواد اولیه پلاستیکی قالب سازی است. محصولات آن به طور گسترده ای در کارد و چنگال پلاستیکی ، پانل سوئیچ برقی ، کارد و چنگال فال ماهجونگ ، بشقاب توالت ، ظروف ملامین و سایر نیازهای روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. پس از گذشت بیش از یک سال از ساخت ، کارخانه ما با موفقیت در اکتبر 2007 به بهره برداری رسید. در حال حاضر ، 10000 متر مربع کارخانه سازه فولادی و 2500 متر مربع ساختمان خوابگاه ساخته شده است. سه خط تولید به بهره برداری رسیده است ، با سرمایه گذاری بیش از 18 میلیون یوان برای تجهیزات و 10 میلیون یوان برای سرمایه در گردش. اکنون تمام خطوط تولید به تولید عادی رسیده است ، با تولید ماهانه بیش از 1000 تن مواد اولیه و ارزش تولید سالانه بیش از 70 میلیون در هر یوان.

سرویس

اگر سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید

1. قیمت کارخانه ، با 13 سال تجربه ساخت و تجارت.

2. خوش آمدید به کارخانه ما مراجعه کنید.

3. زمان سرب: نزدیک به بندر ، تحویل سریع.

4. خدمات نصب شده

5. نمونه رایگان.

6. راهنمای فنی ، تأمین کننده پایدار.

تیم ما

شرکت ما دارای بخش تولید، بخش صادرات و تجارت خارجی و بخش مالی است.بیش از 50 نفر در تیم فروش حضور دارند.ما بی نقص ترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

ما نه تنها بر کیفیت محصولات تاکید زیادی داریم، بلکه هدف ما جلب رضایت مشتریان است.روحیه و مهارت های هر فرد مرتبط با عملیات تجاری ما بسیار مورد قدردانی قرار می گیرد و ما سیاست هایی را برای رضایت کامل آنها تدوین کرده ایم.اولویت دادن به قابلیت اطمینان و اعتماد مشتریان چیزی است که ما را به موفقیت و رشد در این حوزه سوق داده است.

 

 

برای بازار آزاد در خارج از کشور، ما راه اندازی کردیمشرکت شیمیایی Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.به عنوان بخش فروش تجارت خارجی در Xiamen.این شرکت به بندر شیامن نزدیک است.همچنین برای اطمینان از کارایی صادرات کالا، یک انبار صادرات ایجاد کردیم.

چین Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

چین Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. نمایه شرکت 1